1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Hoodride-bg.com :: Посрещане

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Представяне
Отиди на страница  «1 2 3 4 ... 21 22 23 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Автор Отговор
elektro
вторник 25 януари 2011 - 15:08:53
Регистриран потребител #67
съобщения: 333
Здрасти, аз съм Иво на 26г. и съм от София. Голям фен съм на автомобилите още от малък.
Още нямам кола, но се надявам да имам колкото се може по-скоро няква баварка.
Ето я моята мутра

[ Редактирано понеделник 24 февруари 2014 - 20:39:58 ]

Най-отгоре
Stefan
вторник 25 януари 2011 - 19:06:26
Регистриран потребител #13
съобщения: 229
Здрадейте Казвам се Стефан, на 28 години съм от Чепеларе. Карам VW Golf2, като всяка година той е различен от предната Зимата бачкам на Пампорово на ски гардероб, а лятото чакам да дойде зимата Слушам почти всякаква музика без сръбското и чалгата. Дразнят ме и песните, които ги въртят по 1000000 пъти на ден по музикалните канали в кафетата

И моя VW

[ Редактирано сряда 22 юни 2011 - 13:26:25 ]
Най-отгоре
sonny
вторник 25 януари 2011 - 23:46:38
Регистриран потребител #216
съобщения: 82
Айде и аз барабар Петко с мъжете(jumpjump)
аз съм си sonny (хах, мразя да си казвам истинското име, даже понякога си го забравям), на 28г. (мале след няколко дни на 29 ставам) съм. От София съм, занимавам с с коли, май съм и малко пристрастен, правя опити да се вразумя, ама колко ще са успешни ще видим. Настоящото гюмче е това, напролет позьорски снимки. засга е това от мен.

Най-отгоре
Gregor_Samsa
неделя 06 февруари 2011 - 13:48:07
Регистриран потребител #304
съобщения: 15
Здравейте!
Казвам се Георги и понастоящем доизживявам магистърската си степен в ТУ-Варна със звучното име "Компютърни системи и технологии".Що се отнася до финансовите ми задължения, изплащам ги с труд като софтуерен инженер, тук във Варна.

Ето ме и мен, странстващ из варненските усои.

Към момента превозното ми средство е Хонда Сивик от '93-та в напълно оригинален вид.Като върл фен на RАТ, обаче, кроя пъклени планове срещу заводската й физиономия.

И все пак, най-голямата ми любов ще си останат ретро мотоциклетите, притежавам/притежавах няколко машини, наистина одушевени.

Най-отгоре
kalata
понеделник 07 февруари 2011 - 21:03:24
Регистриран потребител #143
съобщения: 31
здравеите казвам се Калоян на 22 съм.Бях от пловдив сега съм в пазарджик слу6ам сяква музика и карам голф 2 мои набор а ето и някоя снимка
Най-отгоре
nookie
четвъртък 10 март 2011 - 00:09:22
Регистриран потребител #321
съобщения: 42
Хелоу! Аз се казвам Дориан.На 31г от Варна.... Сега съм безработен,ама мислим скоро да сменим статуса Хобитата ми са музика(предимно и основно слушане) и автомобили(предимно зяпане и цъкане с уста) Е те това едрото момче съм аз

Най-отгоре
garfild
петък 18 март 2011 - 12:48:23
Регистриран потребител #326
съобщения: 492
Здравейте! Казвам се Антони от Русе съм на 21 студент 2ра година в същия град.
Ето това съм аз

а това е превозното ми средство, което от 1 година се нещо се прави по него и се не е готово

Най-отгоре
Escape
събота 19 март 2011 - 17:06:39
Регистриран потребител #124
съобщения: 156
Хайде привет и от мен. Казвам се Ангел уча Дизайн в НБУ в София, на 20 години съм. Избягвам да слушам чалга и съм болен фен на немските машини и млако по- болен на тема VW, сменил съм 3 голфа "тройки" , една "двойка" , една Джета , една астра и сега съм с Поло

Сега съм със това...

Ще му се прави нещо но още не съм решил какво точно иначе бях започнал да правя това

но снего се случи малка злополука, няколко малки злополуки ахаха и сега сме на Поло, което ще се пипне тук там за да сме различни

Най-отгоре
Demo
четвъртък 07 април 2011 - 02:48:46
Регистриран потребител #244
съобщения: 126
Пешо, на 22 от София.
работя в магазин за колела и общо взето това ми беше болестта преди да се докопам до книжката и колите..

Колелата нещо не се разбраха с колите и портмонето ми и трябваше да изчезнат
и сега голяма част от вниманието ми е насочено да подготвям дрифт-евридейката и да си усъвършенствам карането

тва е за мен накратко, а ето ми и тъпата мутра
Най-отгоре
VoDo
вторник 03 май 2011 - 14:50:01
Регистриран потребител #350
съобщения: 12
Здравейте, казвам се Мартин Гешев (Водо от Водомера)на 21г без 26 дни Уча 2ра година във ВТУ Тодор Каблешков спец.Автомобилна техника. И работя в един Call център в София Карам семейното Гуфи 3 1,6 mi.Голфа е започнал да се хоодаризира ^^ сам, но и аз ще му помогна събирам всякаква информация относно hoodride за момента търся лепенка с различни логота за задната броня ако някой има ако е възможно да прати линк към нея на ЛС Мерси

[ Редактирано вторник 03 май 2011 - 14:52:55 ]

Old, but gold
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 ... 21 22 23 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF