1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Hoodride-bg.com :: Посрещане

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Представяне
Отиди на страница  1 2 3 ... 21 22 23 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Автор Отговор
Chris
вторник 18 януари 2011 - 01:01:33
Регистриран потребител #1
съобщения: 3973
Имаше подобна тема, но тя изчезна безследно из форума, затова пускаме нова, по-официална. В тази тема представете себе си и своя автомобил с няколко реда, добавете реални снимки

С цел да няма излишен спам, ще ви помоля да не приветствате всеки следващ представил се колега!

[ Редактирано вторник 18 януари 2011 - 01:11:44 ]

Най-отгоре
Chris
вторник 18 януари 2011 - 01:10:23
Регистриран потребител #1
съобщения: 3973
Здравейте
Казвам се Кристиян Ангелов, на 19 години съм от Своге.
Професия - в момента нямам. Уча Маркетинг в СА "Д. А. Ценов" - Свищов. Хобита много, време малко... в общи линии графичен и уеб дизайн (администратор съм тук и в още един сайт), музика (техно, минимал, електро, прогресив, а също и класически рок) и най-вече хобито, което обединява всички ни - автомобилите

Ето една моя снимка...

...това са моите превозни средства

Вие сте

[ Редактирано сряда 19 януари 2011 - 14:21:02 ]

Най-отгоре
Tony
вторник 18 януари 2011 - 01:33:11
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Аре и аз - Тони. От София съм ама си цепа на вилата повечето време. Дърта хиена съм на 39 год. С кво се занимавам.... сложно. Хоби освен колите - диджеинг, оффроуд, водни спортове. Отскоро почнах да събирам касетофони от 80 тте (годините на моа пубертет ). Та кой има стар касетофон - да излиза от него и го мета насам . Занимавам се с поддръжка на софтуери иначе. Цепа си яко и знам добре,че се живее веднъж - тук и сега и затова редовно и едни други забавления ......
Карам и човъркам сега Зомби Хънтъра. Хода и яко по горите и на макадам с него. Ми т'ва е засега. Живея си с мацката - латвийка която си обичам много и 4 котки. Имам яко саунд и нямам съседи . Стига че се разспамих . Тук ще издам за пръв път,че имам и една Веспа вече и чака пролетта да бъде ратната .

висете отпуснато
Най-отгоре
Machinezz
сряда 19 януари 2011 - 02:23:49
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Явор Антонов-на 28 години от София

Занимавам се с разнообразни неща,бачкам здраво и обичам да човъркам по коли! И да карам... пуф-паф-чат-пат,ала-бала и т.н.

EX) Rustafari

EX) Tанкчето (Small tank)

DUBimmer!

[ Редактирано вторник 13 март 2012 - 00:16:27 ]

Master yourself
Най-отгоре
Weezy
четвъртък 20 януари 2011 - 00:09:50
Регистриран потребител #208
съобщения: 342
Здравейте и от мен
Казвам се Дамян Йовчев, и за разлика от останалите потребители във форума, аз съм доста по-млад от вас на 17 години съм, и се надявам това да не е проблем за вас, на акъл и на височина съм малко "по-възрастен"
От гр. Раднево съм, но в момента живея и уча в Ст. Загора.
По принцип съм голям фен на Вагените, и ежедневно чета форума на Клуб на привържениците на Фолксваген в България, а оттам дойде и "любовта" ми към rat style/hoodride.
Друга страст в мен е оффроуда, която е още в зародиша си Баща ми ме зариби...Като стана дума на 29-30 януари ще се проведе Национален Оффроуд събор в близост до с.Ягода (Старозагорско)
Ето и моя снимка :

Колата :
Скоро, скоро

[ Редактирано четвъртък 20 януари 2011 - 00:10:33 ]

VW Golf mk2 1.6 JP
Най-отгоре
eekset
четвъртък 20 януари 2011 - 11:00:36
Регистриран потребител #175
съобщения: 56
тва за 3-ти път го пиша... ще го сейвна на word, следващия път само да го paste- на

иво се казвам на 24 от софия, в момента работя в тойота софия (тм ауто изток). в свободното си време се нося по течението. преди около половин година се амбицирах да сътворя интересна концепция на база голф 2, а именно - голф II, 2.3 куатро. но за жалост гаражчето, в което следваше да се реализира идеята трябваше да се освободи и нещата потънаха в прах иии... ръжда!

малко фото:

* аз!

* моята кола!

* бъдещия проект! засега остава в неясното бъдеще...

[ Редактирано сряда 13 март 2013 - 09:55:02 ]

Най-отгоре
maniaka
четвъртък 20 януари 2011 - 14:03:57
Регистриран потребител #9
съобщения: 648
Казвам се Петър на 21 от София,за момента работя като барман,свободно време нямам никакво за момента.Уча в Софийския IT manegment,хоби-Автомобили.Музиката която слушам и аз незнам някаф музикален пумяр съм
Ето и моя снимка,то читави снимки нямам та затова тази

Ето и на колицата

Пред винкело всички са равни,пред ГолфО всички са бавни....
Най-отгоре
Dwarf
четвъртък 20 януари 2011 - 14:07:41
Регистриран потребител #7
съобщения: 1186
Делян се казвам на 22 съм в момента от пловдив съм а това е моята кола която развивам от 16 годишен в началото без да знам каква е насоката в която е развивам

Най-отгоре
DorkstaR
четвъртък 20 януари 2011 - 14:49:24
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Казвам се Павел на 22г. от София. МПС-тата:

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
vesko_sr
четвъртък 20 януари 2011 - 19:19:10
Регистриран потребител #277
съобщения: 7
Здравейте, казвам се Веселин на 24 години, от Ловеч но живея в София. Карам магистратура по електроника в ТУ-София и работя като експерт в Държавен Фонд Земеделие. Експерт ми звучи малко пресилено в случая но така се води , иначе е интересно защото много се пътува и се срещаш с различни хора сред природа, животни и т.н. , има даже малко офроуд... абе забавна работа . Музика слушам всякъква и според настроението. А в свободното си време кисна във форума на vwclub.bg и от там и научих за този форим и реших да се регистрирам защото мисля и аз да се присъединя към Хуудрайдътите . Имам един пасат б4 комби и един голф 3 синхро, който мисля да направя с венто лук и хуудрайд капак но още съм в процес на подготовка, тъй като не ми остава много време за него, но когато имам напредък ще кача снимки.
Това е пасата:
,
а това голфа:

[ Редактирано понеделник 30 януари 2012 - 10:32:16 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 21 22 23 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF