1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Light Mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E34 520i 24V CSTM
Отиди на страница  1 2 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
nikrizz
вторник 09 април 2019 - 15:59:53
Регистриран потребител #8797
съобщения: 34
След дълго търсене и сменяне на различни видове автомобили. Попаднах на този модел автомобил, а именно точно Е34. Нещо от вътре ме привличъше към този модел. Те така закупих си първо ( черния седан в дясно ). Голям кеф беше, 20-ка автомат с кожен салон, точно мой стил. Изкочиха ми тези джанти от човек който нямаше понятие за цената им. RH ZW3 R18 9,5/11J. И яко кеф една седмица преди да я регистрирам и мина през кат. Е ето, че момента дойде.
Наредих се сутринта на каналите (21.02.2018г) и да минавам, идва моя ред и влизам в каналите. Минаха 20,30 минути човека който проверява продължава да седи отпред и да ми гледат двигателя, извикаха още хора и така се оказа, че ме пращат на техн. инспекция която беше в друг пункт. От там отидох и оставих колата помолиха ме да изляза и да ги изчакам. Минаха два часа извикаха ме и ми съобщиха прекрасната новина, че колата е с пренабити номера на рама при което извикаха органи на ВТОРО РПУ, където ме ескортираха до РУ. Аз все още незнаех какво следва и ме притесняваше факта, че ще я конфискуват. Та обясниха ми, че колата я прибират и трябва да открият кой е извършил тази интервенция и евентуално да го санкционират. Накратко е това. След 1 година чакане, преписки, разправий и адвокати. Колата ми бе върната, спряна от движение без възможност за обратно пускане.
Започна се с търсенето на същия модел, а те вече бяха кът и нямаше запазени екземпляри, докато един ден не видях един възрастен човек да спира на кауфланда с (въпросния седан от ляво) и го попитах дали го продава. Изобщо не ме интересуваше външния и вътрешния вид. Исках само колата да е изрядна и да не ръждилник. Е човека спомена, че кола винаги се продава и ме оферира с цена която за мен беше повече от доволно. И на другия ден му съобщих на кой нотариус да се чакаме. Исках също и да сменя номера на колата което означаваше, че пак трябва да минавам канал и КАТ. Беше голяма тръпка, но накрая всичко беше точно. П.С това беше предистория. Малко по-малко ще качвам прогреса който съм стигнал до сега и вече новите ми идеи и ъп-грейди.!

[ Редактирано вторник 09 април 2019 - 16:01:11 ]
Най-отгоре
nikrizz
вторник 09 април 2019 - 16:15:14
Ето снимки вече регистрирана !!!

Най-отгоре
nikrizz
четвъртък 11 април 2019 - 16:31:44
Като за начало, преместих салона и почистих боклуците от предния собственик...

Най-отгоре
nikrizz
неделя 14 април 2019 - 22:45:23
Та нека разджива малко темичката ми, прехвърлих си джантичките от донорската ми кола . Покарах ги около 2 месеца докато един човек не се появи и настояваше да ги купи. Разбира се всичко се продава и реших да му ги дам. Тайно си мечтах за GNC Galaxy . След броени дни се сдобих с такива 9ж отпред 10ж отзад ЕТ25( което разбира се неставаше за моята кола, поради причината, че минималното ЕТ е 20... Но решихме проблема с 4бр. 25мм П.С По междудругото сложихме и едно ножче леко гумено колкото да не ми седи толкова постна към момента, затъмних си всички стъкла, мигачите отпред и отзад + американски габарити и я свалихме малко до земята, че беше като джипка

Най-отгоре
nikrizz
неделя 14 април 2019 - 22:46:51
Ето и снимка с Галаксито

Най-отгоре
wicked
вторник 16 април 2019 - 13:15:06
Регистриран потребител #752
съобщения: 789
Яко, много бойна става с тия джанти!
Стикерът с АК47 какво символизира?

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
nikrizz
сряда 17 април 2019 - 00:01:45
Благодаря ти wicked !!!!!

Нека продължа с едно ъп-че
Монтирах кът аут клапа която бях поръчал на промоцийка 30долара от Алито
междудругото получи се доста готино, можеш да отваряш и затваряш когато си пожелаеш!!
Готин мод, но скоро ще я махам иска ми се цялостна генерацийка ( дали къстъм или от 540и ще реша в последствие.)
Относно интериора
преместих си трилъчовия волан от донорската количка. Смятам, че пасна доста добре, иска ми се нещо по-ново, но към момента трябва да сменя кормилния прът, за да мога да поставя.

Най-отгоре
nikrizz
четвъртък 25 април 2019 - 13:42:48
Ето го и ножа.
и снимки отпред с Восените.

Най-отгоре
nikrizz
четвъртък 25 април 2019 - 14:04:03
+ малко по интересен ъп.
Реших да се оптитам сам да си претапицирам колата.
Поразрових се в интернет малко, изгледах няколко клипчета.
Видимо процеса го разбрах и научих. Реших да избера Черна Алкантара (имитация се води)
Колата вътре беше с сивият салон, сиви табла, сиви елементи общо взето скучна. След като прехвърлих коженият салон от донора, ми хрумна, че тази кола трябва да се освежи от вътре.
Процеса започна с разглобяването, след това си набавих лепила четки ножици и всички материяли нужни. И се започна лека полека.
Първо започнах с колонките.
Предни

Задни

Малката конзолка между сенниците

И преминах към тавана.

Смятам, че се получи доста добре особенно за първи опит
Съвет от мен ако някой смята да се опитва. Към края на лепенето на тавана, което се оказа доста дълъг процес. Имайте търпение! Аз накрая избързах и реших да хвана около дупката за шибидаха с щипки без да подложа нещо отдолу и останаха следи. Но човек се учи от грешките и следващия път ще стане още по-добре.!
П.С относно сенниците и дръжките?
Тях ги пръснах с Черен спрей гланц.

Ето и вътре как изглежда.

Най-отгоре
nikrizz
вторник 14 май 2019 - 23:27:21
Претърпяхме малко инцидент, решиха да спрат в мен

+ LEDBAR

+ вече не съм и офроуд :Д
и сложих нова броня

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF