1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Off-topic

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оооооооооооооооооооооп Говорилня №4 !!!!!
Отиди на страница  1 2 3 ... 9 10 11 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Темата е затворена
Автор Отговор
Tony
петък 10 февруари 2017 - 22:21:10
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
И да почнем началото на новата година с нова говорилня и нов тласък

Така да ви подхване сега след края на студовете и да почваме!!! Всички виждат как за жалост форума замръзва заради разните фацебууци. Ама там ни четат и от цру и от фбр па тук сме си ние. Ние, не толкова интересни за останалата част от хората по света. Ние - малка група видиотени ентусасти. Ентусиасти с трудност да са на центъра и в час със вталените розови джинси и децата роботизирани пред телевизорите загледани в поредната реклама на прах за пране, деца седящи до матрицизираните си родители чакащи поредното издание на жалкото реалити шоу, шоу
разграждащо и последните им мозъчни гънки останали след гледането на новините, четенето на вестници и велики новинарски онлайн ( само "лайн" им подхожда от "онлайн" ) сайтове. Гънки старателно шлайфани от новия гърмящ ЕС 787888793 или айфон хиляда и незнам кой си номер ама ЕС.... Хора незнаещи какво е операционна система, какво е и хардуер, но даващи последния си къс хляб за да изглеждат "намясто" с последните тренди "изисквания". Хора гледащи с празни погледи и чакащи някой, отнякъде да им издаде следващата заповед или да им я вмени чрез фолк идол, новини, социолог, арт личност, професор, докторкандидат на на майка си в устата науки и т.н.... Да, хора премазани и лубрикиращи перфектно системата на матрицата. Хора осигуряващи всъщност и самата система изхранвайки я със средствата си и простотата си.... Ами не хора, а роби......
Та колкото и да ни е малък форума, колкото и малко да сме....
Ние не сме като робите...Събрали сме се само готини хора с различни и отворени възгледи. Та си ни е екста тук. За колко време станахме добри приятели? Аз лично мога да кажа, че едни от най-добрите ми приятели са ми точно оттук. Благодаря ви. Благодарим ви на всички, че сме заедно и сцепваме толко яко.
ТАаааааааааааааааааааа ПОЧВАМЕ !!!!!!!!!!!

[ Редактирано петък 10 февруари 2017 - 22:34:16 ]

висете отпуснато
Най-отгоре
stefan_milev
събота 11 февруари 2017 - 09:14:30
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
Тони президент!!!!!!!!!!!
Най-отгоре
rookiehoodie
събота 11 февруари 2017 - 10:27:27
Регистриран потребител #8587
съобщения: 228
Тоа пост ме накара да се почувствам част от нещо ГОЛЕМО Тони евалата за думите, за мислите и за все Успя да стоплиш иначе студената събота с написаното
Най-отгоре
Tony
неделя 12 февруари 2017 - 00:20:49
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851

И щото знам, че на всички малко им е посивяло след таа дълга зима. След няколкото месеци на неправене на нищо по машините... За безпаричието след новогодишната еуфория, новите винетки и дебелите зимни разходи.... За безпаричието което ни спира да си купим поредния подарък за ламаринената любима.... Абе малко е тегаво, ма съм сигурен, че всеки е скътал нещо ново в килера, багажника, гаража. Аз си смених пайповете, подарих си мека тоу хуук, нови брембо макс дискове и продрайв накладки чакат в багажника, има едни летни високоскоростни второупотребени легендарни максис емейзет 1 зад къщата.Метнал съм и едни ерхашки вместо оригиналните веерекс джанти ( сега зацепих и едитвам, че Цеко ше ми ги полира на следващата скара сбирка у нас.... ) Подарих й и стикери малко за нова година, волан трилъчев от новия веерекс също... Малко но от сърце. Сигурен съм че всички от вас са си подарили по нещо специално за, и около нова година. Чувам думите ви към мацките ни : "требват ни дискове, щот колата трябва да спира... за общото благо е, не че искан нарезани....." . Как мацките ни се подсмихват и се правят на заблудени. Как ни познават и знаят всичките ни хитрини около колата ( мен ми беше трудно да убедя Нат, че турбинирано комби субару все пак е семейна кола . не, че и сега ми вярва де ).Как ни дават зелена светлина със лека ръка и ние въздъхваме, защото вече сме ги поръчали без да гледаме семейния бюджет. И го правят защото ни обичат. Щот сме пичове, въпреки странностите ни. Защото тук сме от готината част на говорещата фауна на тази планета.
Та не се срамувайте де. Не крийте до пролетта ( и без това ще забраим кой точно какво е направил дотогава и пак ще ни е интересно да зяпаме).
Ей Цеко - мерси, че помогна за дисковете. Паф и Крис как да им благодаря за контролера..... Абе как да ви благодаря на всичките. Как да ви благодаря от името на админския екип, екип съставен за жалост само от пропаднали пияндето, пушачи пустиняци....
Да ви кажа как си викаме в админ форума:
Цеко Скара'жиата, Фиктор Казанова, ПаФел Гларуса,Орл Гитарата, Пешо Дубая, ПенЦионера и нашия съратник на хонорар - Кико Дрифта. Ама хонорара ни го дава той бе. Щот иска да се праи на "куул" , че движи с нас де Та сещайте се кой кой е .... Правилно се сетихте - Павел е "Пенционера"
Та кво виках. Малее таа сцепва мрака. Верно е уидоу..
Та за кво говорех - аааа вадете пак скътаните нови неща за колите. Използвайте случая да им се порадвате, па земете и на нас се пофалете... ЗНаем, че шило в торба трудно седи. Както и койлоувър в багажника....
ДАЙТЕ ДА ВИДИМ !!!!!!!!!!!!!!

[ Редактирано неделя 12 февруари 2017 - 01:25:03 ]

висете отпуснато
Най-отгоре
Мъро
неделя 12 февруари 2017 - 15:52:28
Регистриран потребител #8
съобщения: 2670
Честита ни нова говорилня

Стария евала за надъхващите постове!На фона на сивата и гадна зима,чудейки се кво още да облеча,или кво да си сипя та дано успея да постигна адекватна телесна температура,даваш стимул и събуждаш летния дух!!!Сигурен съм че тази година ще има доста избухващи люде!Радвам се че съм част от това семейство,култови сте!

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
dopereach
вторник 14 февруари 2017 - 17:04:10
Регистриран потребител #7846
съобщения: 769
айде времето се поотпусна, тоя уикенда да се посъберем някъде
Най-отгоре
stefan_milev
вторник 14 февруари 2017 - 17:46:30
Аз прехвърлих ангренаж (((( Не знам какви са щетите, ама...не съм оптимист. Поне 5 стоянки
Най-отгоре
Blad3maz7eR
вторник 14 февруари 2017 - 19:54:40
Регистриран потребител #8736
съобщения: 304
Лошо колега, на субито ли?

Кораба майка вече е и във фейсбук @HoodrideFIRAT
Най-отгоре
stefan_milev
сряда 15 февруари 2017 - 05:39:13
Не, на Купето.
Най-отгоре
Blad3maz7eR
петък 17 февруари 2017 - 18:26:05
Регистриран потребител #8736
съобщения: 304
Абе хора да попитам дали ще пасне волан от алфа 156 на фиат марея? Имам в предвид ”plug and play"

Кораба майка вече е и във фейсбук @HoodrideFIRAT
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 9 10 11 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF