1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Off-topic

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Ииииииииииииии ГОВОРИЛНЯ (част 3)
Отиди на страница  «1 2 3 ... 22 23 24
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Темата е затворена
Автор Отговор
shokwave
сряда 01 февруари 2017 - 20:49:56
Регистриран потребител #8730
съобщения: 41
Ще се маха значи решено е А слагате ли резонаторно гърне или директно си биете една права тръба? И още едно въпросче, някой да знае човек в София който да е навит за слагане на стара газова от друга кола? Газовата е ловато, свалена е от опел вектра 2012 година изчистена,източена и съхранявана в гараж. Навсякъде ми се правят всички и предполагам че е защото искат да отракат повече пари за нова,не знам.

[ Редактирано сряда 01 февруари 2017 - 20:50:34 ]
Най-отгоре
Blad3maz7eR
сряда 01 февруари 2017 - 22:20:21
Регистриран потребител #8736
съобщения: 286
Ами аз съм слагал и резонаторно гърне и с тръба съм карал разлика няма кой знае каква (това фиатче сега е с тръба така го купих). Ама това газово за какво ти е? Аз само съм страдал с газови уретби. Харчат много и се преебават сензорите и бенз помпа също. До сега все бенз със газ съм карал и сега си взех дизел, кво да кажа 1.9 с чип върви та се къса дърпал съм го със c180 kompressor след 90 ме скъса до тогава наравно вървят а онова е почти 100 коня отгоре. Разхода е съм го засичал, но си мисля че е към 7-8 градско. Веднъж със пълен резервоар минах 500км извънградско със 110-120 и 450км градско преди да заредя пак и беше на червено, но лампата не ми беше светнала. И вече дизела е моята кола.
П.П. не задължавам никой да се съгласява с мен, не претендирам са съм някакъв капацитет. Просто споделям мнение.

[ Редактирано сряда 01 февруари 2017 - 22:20:57 ]

Кораба майка вече е и във фейсбук @HoodrideFIRAT
Най-отгоре
shokwave
четвъртък 02 февруари 2017 - 00:27:43
За беден безработен студент единстввния вариант да си карам колата редовно е точно с газ...иначе и на мен ми е мерак дизел някой 1.9, tdi може би даже и то бая ми е мерак ама всеки милилитър разход трябва да си смятам за това искам да ми е колкото се мможе по малко за сега за да мога да си я карам. Бащата има една баничарка фиат скудо 1.9 тд и дърпа яко мамата си е еб*ло и камиона,но за сега искам нещо на газ. Поне докато съм беден студент
Blad3maz7eR написа ...

Ами аз съм слагал и резонаторно гърне и с тръба съм карал разлика няма кой знае каква (това фиатче сега е с тръба така го купих). Ама това газово за какво ти е? Аз само съм страдал с газови уретби. Харчат много и се преебават сензорите и бенз помпа също. До сега все бенз със газ съм карал и сега си взех дизел, кво да кажа 1.9 с чип върви та се къса дърпал съм го със c180 kompressor след 90 ме скъса до тогава наравно вървят а онова е почти 100 коня отгоре. Разхода е съм го засичал, но си мисля че е към 7-8 градско. Веднъж със пълен резервоар минах 500км извънградско със 110-120 и 450км градско преди да заредя пак и беше на червено, но лампата не ми беше светнала. И вече дизела е моята кола.
П.П. не задължавам никой да се съгласява с мен, не претендирам са съм някакъв капацитет. Просто споделям мнение.

Най-отгоре
Blad3maz7eR
четвъртък 02 февруари 2017 - 05:57:54
Ясно ти си знавш най добре.

Най-отгоре
shokwave
събота 04 февруари 2017 - 15:21:04
Някой знае ли някъде в София къде мога да намеря задни вежди ремонтни за голф2/3 на някакви по приемливи цени..
Най-отгоре
Blad3maz7eR
събота 04 февруари 2017 - 15:30:22
Ти маздата продаде ли я?
-линк- незная колко е ”приемливата” цена за теб, но според мен това е добре.

[ Редактирано събота 04 февруари 2017 - 15:33:17 ]

Най-отгоре
shokwave
събота 04 февруари 2017 - 17:52:11
Blad3maz7eR написа ...

Ти маздата продаде ли я?
-линк- незная колко е ”приемливата” цена за теб, но според мен това е добре.

Не не съм я продал ама мисля ако не се продаде малко да я позакърпя че задните вежди са олеле а нехните да много скъпички. От голфа хем ще мога да набутам по широка гума.
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 22 23 24  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF