1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Off-topic

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Ииииииииииииии ГОВОРИЛНЯ (част 3)
Отиди на страница  «1 2 3 ... 22 23 24 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Темата е затворена
Автор Отговор
Filip
събота 28 януари 2017 - 21:59:55
Регистриран потребител #621
съобщения: 320
Пичове има питане някой някъде да е засичал по наши сайтове такива гайки -линк-
Че Злобарото дойде с такива а няма ключ някъде са му изпразнили багажника . И сега ще падне борбЪ да махна жансите
Ще съм благодарен и ако някой има ключ да ги махна поне да си сложа читави гайки .

Колкото повече ,толкова повече. казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза )
Най-отгоре
Tony
неделя 29 януари 2017 - 00:15:05
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
В "Евроболт" трее да имат отвивачка за тия гайки. Ако са Халумин направо ги изхвърляй. Честито за поредното скууби. Безавариини км.
И да не е капо и снимките са си интересни - един скуби поздрав :

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
неделя 29 януари 2017 - 00:19:09
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Между другото чакам Цеко да ми донесе дискове нови и ше имам запазени предни ( на около 2-3 хиляди, прегревани само 5- 6 пъти заради ПаФел де) 277 заедно с накладки за подаряване срещу неколко бири и неколко пържоли. Почвайте "пу за мен" е тата....

висете отпуснато
Най-отгоре
Filip
неделя 29 януари 2017 - 03:00:38
Регистриран потребител #621
съобщения: 320
Евроболт ги бях забравил. Ще ги преслушам, че колата няма регистрация а гумите са за мЪглЪ. Относно дисковете моята са добри предните а плана е лятото пълна ревизия на спирачната система. И пак мерси

Колкото повече ,толкова повече. казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза )
Най-отгоре
Dwarf
понеделник 30 януари 2017 - 14:34:00
Регистриран потребител #7
съобщения: 1186
Кво става майни

Най-отгоре
shokwave
вторник 31 януари 2017 - 20:09:15
Регистриран потребител #8730
съобщения: 41
Аве пичове кажете си мнението за премахването на катализатор. Намаля ли разхода на гориво (мит или истина)
Най-отгоре
Blad3maz7eR
вторник 31 януари 2017 - 21:36:02
Регистриран потребител #8736
съобщения: 304
shokwave написа ...

Аве пичове кажете си мнението за премахването на катализатор. Намаля ли разхода на гориво (мит или истина)

Аз не съм много наясно, но точно за разхода според мен не би трябвало да има значение. Аз лично на три коли съм махал катализатори по една причина, че се бяха запушили.

Кораба майка вече е и във фейсбук @HoodrideFIRAT
Най-отгоре
BukTop
вторник 31 януари 2017 - 22:46:35
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
shokwave написа ...

Не мисля, че сме форум, в който разлика от +/-500мл разход, биха имали значение...
На всички коли съм си махал катализаторите, с цел отпушване на генерацията, разлика в разхода не съм сигурен, че има или поне не и осезаема.
Най-отгоре
Blad3maz7eR
вторник 31 януари 2017 - 23:20:53
Регистриран потребител #8736
съобщения: 304
BukTop написа ...

shokwave написа ...

Не мисля, че сме форум, в който разлика от +/-500мл разход, биха имали значение...
На всички коли съм си махал катализаторите, с цел отпушване на генерацията, разлика в разхода не съм сигурен, че има или поне не и осезаема.

Съгласен съм с теб. И съм забелязал, че колата като се отпуши и някак магично разхода се вдига Според мен най голямо влияние на разхода има масата на кшофьорския крак

Кораба майка вече е и във фейсбук @HoodrideFIRAT
Най-отгоре
Мъро
сряда 01 февруари 2017 - 01:10:10
Регистриран потребител #8
съобщения: 2670
Махай смело,ще се родиш!

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 22 23 24 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF