1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Off-topic

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Ииииииииииииии ГОВОРИЛНЯ (част 3)
Отиди на страница  1 2 3 ... 22 23 24 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Темата е затворена
Автор Отговор
Tony
неделя 29 ноември 2015 - 01:14:44
Регистриран потребител #4
съобщения: 2844
Първо си пуснете клипа и тогава четете. А най-добре се и отворете една бира и да ПОЧВАМЕ!!! И щот глеам че позамря със част две отваряме част 3 специално предколедно и пред
състояния в които често виждмае Мъро, Фозката и иии абе май само тех чак толко зле . И за сички останали от нас които сме само яко и също почваме да празнуваме вече коледа и нова година. Абе за повечето от нас нали си се знаем кви сме деграданти . Мали баси мно съм се наковал. И отдавна не съм писал тия нарезаните нощни постове. И ми лиспсва оня кретен Явор. И се раадвам, че ви познавам сички вас.... Абе вие мене уважавате ли ме

Хаха фанахте се. баси кво исках да кажа... Ааа дреме ми, нали Мъро ше чете пиян . Паф па ше си отклещи връзката на обувката заклещена под прага на форестара му ( смъкнат форестеер е като ) .
Майтап бре Паф. не сме се виждали ама Вик мое ти каже за кво го разпитвам (сиреч ако беха асфалтирали одбалканския преди да купа и големия хънтър щех сега да карам WRX или смъкнат форестър турбо ).
Хахах сега па Паф се фана. Пешо кажи му колко е зле . Чекай, че говорих за асфалта и как валяците караха пред Джуджич та да мое да стигне до Саранци . И как на Пешо печката спука картера и ми нпаи ивици през тревата дето не никна 2 години после . баси кво щех да кажа..... Ъъъъ после моа се сета и да си отговора сам в следващия пост . Дреме му на Орлин нали си свири и ни използва да си напраи холиуудско-драгоманската супер продукция с наште коли и "знам ви аз вие с тиа филми праите мноо пари, трее платите поне 500 .. и така бла бла..... абе айде дайте 20 кинта за кадем .
баси чекайте................
Крис ти си виновен !!! За кво напраи тоа сайт и ме запозна с такива пустинЯци
Бе ПОЧВАМЕ !!!!!!!!

[ Редактирано неделя 29 ноември 2015 - 01:17:32 ]

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
неделя 29 ноември 2015 - 01:45:39
Стефане не се подсмихвай под мустак. Владо се почесва зад врата и вика "баси и аз станах пустиняк щом се напих с тиа на ежегодната среща" Митака па веднага : "баси ше сложа един истински максим ( руските картечницци на колела и със водно охлаждане) . И за сички други. И не си карайте колите на заден ход по Подбалканския точно на излизане от саранци с две близначки на задната седалка . Име нема да казвам, че ше му земат книжката . Вие па русенското семейство кво се хилите сега . Тия па майните да не чуат нещо . Ама от Панагюрище са най-зле ей. Koj нормален праи скара от газова бутилка баси . Тиа шопе дет моа си качат 20е човека у колата да моат да минат под неква връзка. И то па Паф за съдия. Тоа заблуден пич Паф не знае ли правилата !!!
АКО МАЦКИТЕ ДЕТО ДЪРЖАТ ВРЪВТА НЕ СА ПОМОНОКИНИ МЕЖДУНАРОДНИЯ ЛИМБОХУУДРАТСТЕНСДРИФТРАЦЕРСЛАМЕД КОМИТЕТ НЕ ПРИЗНАВА РЕЗУЛТАТА !!!
Почва се с мис НАЙ-МОКРА фанелка и се праи лимбо след тоа кръг.Аматьор кво да ви кажа. Целия екип се извинява за това, че на годишната сбирка ЗАРАДИ Паф завале дъжд. Щот пропусна предната .
Абе исках нещо сериозно да кажа кат отворих 3 тата говорилня...
Кво беше
отплеснах се
аа сетих се НАЗДРАВЕ

висете отпуснато
Най-отгоре
BukTop
неделя 29 ноември 2015 - 01:47:09
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Баси, прибирам се скапан от бач след 3та смяна по 16 часа, отварям една бира, сядам пред компа, влизам във форума и попадам на тая тема... И съответно почвам да се хиля, като кретен (че даже и парчето си пуснах на слушалките и се клатя в такт) и ми става едно готино такова и както се казва на чист български: made my day тоя пост.

Наздраве!
ПП. Отварям още една бира, че тая рЕзко привърши, май ще пазя форума тая вечер...(drunk)
Най-отгоре
Tony
неделя 29 ноември 2015 - 01:47:28
Баси в тоа форум верно колко са зле....
Некъв сам си говори. Па си и отговара

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
неделя 29 ноември 2015 - 01:58:09
Тоа па адаша с тва изпърдело 2.2 турбо сега кво се чудиш как да ни заснемеш целата таа пропадналост и да станеш оператор поне на деситилетката .
Ше ти пратим Гърчавия да ти даде на късо. И ше дойде с на Росен или Марио бмв то(нема да е на Паф палатката, че тя 30 км не мое мине ) .
И аз викам - ДАЙТЕ ДА НАПРАИМ ЦЕЛИЯ ФОРУМ С ОБЪРНАТИ ЧЕРНИ гоУеми ЖЕЛЕЗА бре. Ше е като форумен стикер .

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
неделя 29 ноември 2015 - 02:03:12
Сега па Вик си отвори бира... и ше се напие и ше стане кат на първта национална - затвориа капака на втория етаж с мацката и не излезаа от ваната .

p.s. ей Вик, ако Али чете тук трии тоа пост

висете отпуснато
Най-отгоре
wicked
неделя 29 ноември 2015 - 02:22:29
Регистриран потребител #752
съобщения: 765
Тъкмо свърши мачът Кличко - Фюри, сядам да видя какво се случва и к'во - пак Тонката след полунощ (т.е. 14ч. Саранско/Тонско време) напушен храни превантивно навред Много си сладък такъв

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
Tony
неделя 29 ноември 2015 - 02:25:44
wicked написа ...

Тъкмо свърши мачът Кличко - Фюри, сядам да видя какво се случва и к'во - пак Тонката след полунощ (т.е. 14ч. Саранско/Тонско време) напушен храни превантивно навред Много си сладък такъв

Къв Фюри бре. Фози се казва и е от Пловдив

висете отпуснато
Най-отгоре
roro
неделя 29 ноември 2015 - 08:44:26
Регистриран потребител #366
съобщения: 325
Баси как се попиках от смях и май излезна целия алкохол само от смеене.

Наполеон го е казал човека:
1 - " Всички жени са к*рви с изключение на майка ми
и сестра ми. Но, да не забравяме, че и те са жени"
2- " На бял лист не се подписвай и на х*ят си не уйдисвай"
Най-отгоре
stefan_milev
неделя 29 ноември 2015 - 12:11:03
Регистриран потребител #4380
съобщения: 489
ТОНИ ПРЕЗИДЕНТ!!! АлеУя бейбе!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 22 23 24 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF