1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Off-topic

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Tattoo & Piercings
Отиди на страница  «1 2
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Автор Отговор
snuk
четвъртък 04 септември 2014 - 16:38:51
Регистриран потребител #555
съобщения: 150
SounderJDM написа ...

Snuk, твоя татус ме изкефи много. Смисъла е доста голям на татуса.

Мерси, мен. За мен наистина означава много неща.

dopereach, много як татус човек
Най-отгоре
ani_raicheva
четвъртък 04 септември 2014 - 22:28:07
Регистриран потребител #8431
съобщения: 78
Охааааааа, ето я моята тема

Аз започнах през 2011та- на 20г.
Първия татус направих, за да ми напомня за много важен за мен човек, който за съжаление е вече звездичка. Татуса е ангел с криле на пеперуда, тъй като душата и беше чиста като на ангелче, и се надявам да е свободна като пеперуда.
През януари 2012 си направих първия надпис : "Some people believe in God I believe in Myself"
Държа да отбележа, че не съм атеист и не отричам Бог, надписа не го разбирам буквално и за мен лично значението е, че ако сам не дадеш всичко от себе си и не си помогнеш, ако не вярваш, че можеш, и Господ е безсилен да ти помогне. Май никой досега не го разбра така, или поне не каза.
Третия татус на 12.04.2012- двете с didinka си направихме еднакви татуси на десните плешки към рамото. Надписа е на арабски и много хора казаха, че тъй като не е свързан ,не означава нищо, но последно ми казаха, че е правилен. Направихме ги 1месец и 2 дни, след като се запознахме. От 9-03-2012 я обичам повече от себе си.

Четвъртия и най-голям ми го направиха за 2 месеца (от януари до края на февруари 2013) на 4 сесии- половината беше подарък от половинката за Коледа, а другата половина от мен- доказах на себе си, че когато искам мога да съм най-добрата в нещо, и реших да се почерпя с голям татус.

Петия и шестия направих преди дни- на 01,09,2014.

Петия е надпис- Las personas sublimes nunca mueren. На български означава "Великите хора никога не умират"
Направих го в памет на единствения ми дядо, който си отиде през август тази година.

Шестия е диаманта- Означава за мен ново начало- отново станах студентка и смятам този път и да се дипломирам. Качвам снимките подред.

Най-отгоре
Flipmode91
четвъртък 04 септември 2014 - 23:54:49
Регистриран потребител #8308
съобщения: 185
И аз да се включа леко в темичката засега съм само с 2 татуса но зимата мисля да избухна с цял гръб или поне половината

"A car has its own emotions and heart. You have to understand it and love it accordingly."
Най-отгоре
jjustrustt
петък 05 септември 2014 - 00:26:08
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Айде само да загатна и аз, 2 години вече си го нося и си ме кефи максимално ! Татуса изразява характера ми,от вътре може да се пръскам на хиляди парченца но от вън не показвам много.

Най-отгоре
vencioo
четвъртък 23 април 2015 - 00:12:22
Регистриран потребител #8553
съобщения: 11
Разглеждам тука темите и си харесах тази... Имам обеци на ушите, с които няма смисъл да ви занимавам, имам и два татуса. Първия е на дясната ръка от вътрешната страна под мишницата - Ita Sim Felix - това е летинска клетва за щастие, а след него е "Х" буквата на един много важен за мен човек. Втория татус е любимият ми цитат от българската поезия, а именно на Вазов от "Новото гробище над Сливница".. Няма смисъл да обяснявам защо.

[ Редактирано четвъртък 23 април 2015 - 00:23:07 ]

БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА!!!
Най-отгоре
jilkof
понеделник 04 май 2015 - 16:21:44
Регистриран потребител #217
съобщения: 271
Хоп хоп ето ми го извинението за вчерашната среща защо я изпуснах , едната още е в процес на работа , имам и още един но на него нямам снимки

Най-отгоре
stefan_milev
понеделник 04 май 2015 - 20:24:56
Регистриран потребител #4380
съобщения: 489
Ето и цялатаVencioo, шапка ти свалям!

[ Редактирано понеделник 04 май 2015 - 20:26:49 ]
Най-отгоре
stefan_milev
сряда 03 август 2016 - 08:37:46
Регистриран потребител #4380
съобщения: 489
Калина.
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF