1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Mercedes C200 Kompressor [Мечо™]
Отиди на страница  1 2 3 ... 9 10 11 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
parfeto
събота 10 ноември 2012 - 15:40:57
Регистриран потребител #598
съобщения: 44
Здравейте, от скоро се зарибих по форума от приятелката ми zarka.zlobarka и реших да пусна и аз една тема
Август месец миналата година се реших да си взема Mercedes C200 Kompressor (w202), който исках от години наред и прибрах старото 190Е в гаража за брат ми.

Ето снимка на колата още в КАТ преди да и сложим номерата:

Първата работа беше да взема 17-ките от 190-ката и да ги сложа на Мечока.

След това сложих червените пружини от 190-ката, но стана на два пръста от земята и нямаше как да карам така по "хубавите" ни градски пътища и ги махнах, а джантите ги продадох.Почерних лайсните около рефлектора който бяха пожълтяли от слънцето и тунирах стъклата им + мигачите.

Преди:

След:

Покарах известно време така но определно вечерно време си беше мъка да се кара със тунирани фарове и след 1 месец тъмни фарове ги изтрих и си ги оставих в оригинален вид.Купих си нови джанти 18' (реплика на Brabus 8,5J с гуми 225/40/18 отпред и 245/40/18 отзад) и пружини на H&R сини и височината заспа.

Ето ги и zarka.zlobarka и Цеца Мецата

Бях приятно изненадан от приятелката ми с комплект кристални LED стопове и изчистих надписите (C200 KOMPRESSOR) от задния капак след което се наложи пребоядисването му.

Смених оригиналната решетка с Авангард такава и махнах "мерника" от предния капак и сложих плоска емблема.

Позанимавах се една слъчева събота да си направя Cold Air Intake и преместих позицията на дебитомера за по добър Response (реакция на педала на газта).Малко с подръчни материали и не стана естетически издържано но на пролет ще го направя както трябва.

Миналата седмица затъмних всички прозорци на мечока без предния (задните с най-тъмното а предните със малко по светло), сложих му модул за автоматично включване на късите светлини +"Изпрати ме до вкъщи"
Xenon на късите и на дългите и всички крушки по интериора и екстериора са LED.

Редом с тези неща сменях и съединител, скоростна кутия (тъкмо 2 пъти ), диференциал, заден мост, датчици на ABS, дебитомер, предни дискове и накладки и други дреболий.

Това е общо взето което съм направил по колата за 1 година откакто съм я взел.Сега "Мечо" ще заспива зимен сън и ще слагам зимния пакет, а на пролет ще пооправя положението под капака (ще боядисам капака на двигателя и ще направя малко по-добре Cold Air Intake).

Вари го, печи го Бенца си е Бенц !
Най-отгоре
maniaka
събота 10 ноември 2012 - 20:17:01
Регистриран потребител #9
съобщения: 648
Браво много е хубав:)
пп.Давайте повече мерцедеси че бмв-та ни превзеха

Пред винкело всички са равни,пред ГолфО всички са бавни....
Най-отгоре
jjustrustt
събота 10 ноември 2012 - 20:20:10
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Браво ! Добре е застанал мечока, от написаното и снимките разбирам че търсиш изчистения стил който определено ще му отива .

Най-отгоре
fozio
събота 10 ноември 2012 - 20:42:27
Регистриран потребител #519
съобщения: 287
Много е готин меро със здраве да си го караш....

[center]/tumblr_ml41z10G4A1rua1nvo1_400.gif#_=
Най-отгоре
FLexX
събота 10 ноември 2012 - 20:57:02
Регистриран потребител #271
съобщения: 93
Супер е, много радва И е с правилния мотор

Най-отгоре
parfeto
понеделник 12 ноември 2012 - 00:17:20
Благодаря!

Ето го и Мечо в компанията на две форумни красавици :

Тук на някой май му е студено:

Най-отгоре
CHOCHONE
понеделник 12 ноември 2012 - 00:34:53
Регистриран потребител #113
съобщения: 597
само заради първите две снимки махам и аз емблемата на мерца

„Един Мерцедес-Бенц винаги трябва да изглежда като Мерцедес-Бенц”— Bruno Sacco
Най-отгоре
skary9
понеделник 12 ноември 2012 - 01:37:53
Регистриран потребител #699
съобщения: 109
Напълни ми душата
Най-отгоре
bbboiko2004
понеделник 12 ноември 2012 - 17:17:15
Регистриран потребител #599
съобщения: 58
Харесва ми как си го направил. Поправи ме ако не мисля правилно, от големия филтър взима въздух компресора, но ти си махнал възвратния въздух, при затворен дросел за да киха и 2 рия отвор на компресора си го запълнил с този филтър, прав ли съм ?

when old VolksWagens got old, they get lower!!
Най-отгоре
parfeto
вторник 13 ноември 2012 - 17:58:33
Абсолютно си прав Кихам си но във вървежа няма май разлика

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 9 10 11 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF