1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Срещи и мероприятия

<< Предишна тема | Следваща тема >>
RedBull Лагерница ... състезание с лагерници
Отиди на страница  1 2 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
justanother
понеделник 14 май 2012 - 17:58:20
Регистриран потребител #391
съобщения: 291
Здравейте ... пускам темичката защото знам, че много от вас биха се включили в подобна щуротия.

Малко късно видях, че въпросното състезание ще се провежда отново. Миналата година участвах но отпаднах по средата и въпреки това се забавлявах искренно и след като днес разбрах, че пак ще има такава щуротия слизам да смажа лагерите и започвам подготовка.

Състезанието е в Събота и Неделя (19 и 20 Май) в София на улица Христо Смирненски В София. Изисква се предварително записване.

За повече инфо и записвания:

-линк-

Ако мога да помогна с нещо на някой да пита ... моята лагерница я сглобих за няколко часа с дъски от Практикер, лагери от едно магазинче и подръчни материали. Всичко ми излезе под 30 кинта а купона е голям.

Качвам и малко снимчици да се позарибите ...

[ Редактирано понеделник 14 май 2012 - 18:06:22 ]

Най-отгоре
FLexX
понеделник 14 май 2012 - 22:31:46
Регистриран потребител #271
съобщения: 93
бааа, скока добре, ама приземяването

Най-отгоре
DorkstaR
вторник 15 май 2012 - 01:24:44
Регистриран потребител #78
съобщения: 2501
Аз се превъзбудих.. и по принцип съм надъхан!!! Като бивш "СКАТЕР" съм много надъхнан за такива мероприятия.. са да видим дали ще я сглобя машината на времето до тогава..

ПС.: ЗАПИСАХ СЕ!!!

За осите какво дърво ползва да държи на бой..?

И гледам, че някой се пускат прави... да вадя направо скейта от мазето да го преправям и газ..

[ Редактирано вторник 15 май 2012 - 01:42:35 ]

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
justanother
вторник 15 май 2012 - 16:56:54
FLexX, приземяванията не са толкова тежки колкото си мислиш ... твърдичко си е ама адреналина помага и не се усещат.

DorkstaR, радвам се че си се записал ... метни един тел на лично да се чуем там. А за дървото да ти кажа честно, не помня ... взех някакво от практикер 2 метра на 40/40 и гледах да няма чепове по него и удържа. Но имаше 2 случая на счупени оси така, че вярно трябва да се вземе нещо по яко.

Иначе тези дето се пускаха прави бяха само за помежду стартовете ... като атракция да не пада адреналина на публиката докато се редим на старта.

За Пловдивчани, лагери има в -линк- , магазина им е до Автогара Родопи и имат много голям избор от лагери на добри цени.

[ Редактирано вторник 15 май 2012 - 16:57:57 ]

Най-отгоре
DorkstaR
сряда 16 май 2012 - 07:23:59
Регистриран потребител #78
съобщения: 2501
Аз се записах и бях супер ентусиазиран, обаче май ще съм на работа.. Ама да видим де аз все пак ще почна да я сглобявам..

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Chris
сряда 16 май 2012 - 08:43:01
Регистриран потребител #1
съобщения: 4006
Ах, имам изпит на 19-ти... иначе щях да дойда да ви гледам Но само да гледам. Като малък паднах жестоко с лагерница и до там с кариерата ми на рейсър с лагерници хаха. Все пак на 20-ти съм свободен и мога да отскоча до там

Иначе за да не пада адреналина имам идея. Може Бончо (BONKING) да се пусне с тротинетката на Тони хаха (тези, които бяха на Саранци знаят за какво става въпрос)

[ Редактирано сряда 16 май 2012 - 08:44:33 ]

Най-отгоре
BONKING
сряда 16 май 2012 - 09:51:54
Регистриран потребител #476
съобщения: 343
Да не пада адреналина, нека падам аз брао бе
Най-отгоре
justanother
събота 19 май 2012 - 08:13:34
Ако някой ще участва да звънка ... аз тръгвам от Пловдив и ще съм там ... 0 8 8 5 7 6 8 0 2 6

Най-отгоре
shaolin
вторник 19 юни 2012 - 15:56:31
Регистриран потребител #283
съобщения: 178
-линк-

Най-отгоре
justanother
неделя 24 юни 2012 - 12:39:41
Exee аз съвсем забравих да се похваля бе ... тоя русия на видеото дето го дават от време на време съм азе ...

Резултата от състезанието е 2ро място от 64 класирали се след съботните квалификаций. Състезателния ми номер е 78

Ето малко снимки на машината, старт по време на квалификацийте в Съботния ден ... щети от квалификацията ... част от бандата.

[ Редактирано неделя 24 юни 2012 - 12:42:04 ]

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF