1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Off-topic

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Случвало ли ви се е да ви снимат колата?
Отиди на страница  «1 2 3 4 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Автор Отговор
vackooo
понеделник 16 януари 2012 - 09:19:45
Регистриран потребител #211
съобщения: 352
Мен пък най-често ме питат фаровете от къде съм си ги взел хаха.Принципно колата си я правя за мен обичам когато мина от някъде хората да се заглеждат това е душевната чикия,тогава разбираш,че всичкито това време което сте прекарали(собственик-автомобил) си е заслужавало.Тогава разбираш че всяка една запънка и всеки един проблем които се е появил по време на правене си е заслужавал отстраняването,даваш си сметка,че ще продължиш да развиваш колата си,чувстваш се всемогъщ така да го кажа.Аз например имам една конкретна случка това лято.Карам си аз лятото и джама ест свален и се чува от едни дюнери олеее виж виж и 2 малки момченца извадиха телефоните и почнаха да снимат тогава лекичко се подсмихнах и си продължих
Най-отгоре
garfild
понеделник 16 януари 2012 - 12:32:26
Регистриран потребител #326
съобщения: 492
Хаха евала за темата! Аз вече не обръщам никакво внимание на хората, който гледат странно колата. Децата най-много се радват
Редовно ме питат фаровете защо светят жълто. Или като возя някой, качва се слиза, чак тогава вижда, че има квадрати на тавана.

[ Редактирано понеделник 16 януари 2012 - 12:39:31 ]

Най-отгоре
BukTop
понеделник 16 януари 2012 - 13:33:06
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Не съм засичал да я снимат, ама капака ми редновно е на пръсти, дето пипат да видят какво е. Най-често ме питат: "Тоя халоген за к'во ти е и що е само един?" На децата наистина им е много интересно, няколко пъти ми се е случвало, като взема да я човъркам нещо и да стоят 2-3 при мене, да гледат.
Най-отгоре
mk2_golf83
понеделник 16 януари 2012 - 21:36:43
на мен най-често ме питат не ми ли правят проблем полицайте,не се ли разлепят и т.н.
полицайте като ме спират никога не са ми казвали или питали нещо... искам да се разпространи стила както е в англия и др държави да е по масово за сега сме единици в бг искам да направим предаване за наще стилов затова колеги подготвяйте колите си , ще гледам да уредя да ни снимат в Хоби тв или ТВ+
Най-отгоре
vackooo
понеделник 16 януари 2012 - 22:03:27
Регистриран потребител #211
съобщения: 352
Според мен това трудно ще стане,първо едва ли някои ще се трогне пък и всички са разпръснати из цяла България
Най-отгоре
mk2_golf83
вторник 17 януари 2012 - 00:52:35
то не е до трогване ,а да покажем и да обясним и да зарабим повече фенове , ако се нарочи дата могат да дойдат всички фенове да направим едно изложение
Най-отгоре
Machinezz
вторник 17 януари 2012 - 01:31:33
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Ъндърграунд!

Master yourself
Най-отгоре
Weezy
вторник 17 януари 2012 - 06:34:36
Регистриран потребител #208
съобщения: 342
Machinezz написа ...

Ъндърграунд!

VW Golf mk2 1.6 JP
Най-отгоре
CeCko2
вторник 17 януари 2012 - 14:18:17
Регистриран потребител #332
съобщения: 286
Това с децата дето гледат винаги ме е кефило, защото и аз като малък зяпах по батковците дето ръчкаха по ладите! Преди като имах Волга редовно по спирките се обръщаха хората захласнати по вида на огромния кораб с 18 годишен лешпер зад волана!
Най-отгоре
garfild
сряда 18 януари 2012 - 11:57:22
Регистриран потребител #326
съобщения: 492
имал си Волга! Аз съм за ъндър стилът. Публичноста прави нещата комерсиални. А това да си комерсиален ми напомня на тунинга от преди години, беше отвратително. Не искам стилът ни да се превръща в тунинг мания! Малко странно се изразих, но се надявам да сте ме разбрали

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF