1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Off-topic

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Случвало ли ви се е да ви снимат колата?
Отиди на страница  1 2 3 4 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Автор Отговор
mk2_golf83
неделя 15 януари 2012 - 20:38:12
Пример давам "Седя си на балкона гледам един с една корса чакаше някой от моя вход и слезна от колата и почна да ми снима колата... 2та калника и цялата кола"
на вас случвало ли се е някой да ви снима колата? (доста пъти съм виждал дори една мацка я снима хахаха) (п.п. имам чувството да ги показват на хроата и да се смеят на селенията...защото не ни разбират)

[ Редактирано четвъртък 26 януари 2012 - 16:49:04 ]
Най-отгоре
Weezy
неделя 15 януари 2012 - 20:43:37
Регистриран потребител #208
съобщения: 342
Няма нищо лошо в това. Все пак повечето затова си правят колите, да им се радват хората, а това включва и снимки Аз днес също снимах един голф 2-ка Иначе може да си набиваш всякакви филми, както и ако си вървиш по улицата и минеш покрай група деца и те започнат да се смеят, си мислиш, че се смеят на теб и такива му работи.
А дори и да е това, което си написал последно (селянията), това не трябва да те притеснява, хора всякакви ги има, вкусове също и т.н.

VW Golf mk2 1.6 JP
Най-отгоре
Machinezz
неделя 15 януари 2012 - 21:31:14
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Голфа съм виждал да ми снимат,за др. не знам..

Master yourself
Най-отгоре
projektzwo
неделя 15 януари 2012 - 21:48:39
Случват ми се доста често подобни неща, дори са ме преследвали няколко пъти, докато не спра някъде, само за да ме разпитват как се придвижвам и т.н.
Най-отгоре
mk2_golf83
неделя 15 януари 2012 - 21:58:09
мн странно гледат хората докато карам ,една жена караше наравно с мен и децата и гледаха от задните седалки и някви изумени ...ахаха доста странно гледат хората като мина покрай тях, и сега като ще слагам още лепенки по колата
Най-отгоре
Мъро
неделя 15 януари 2012 - 22:14:20
Регистриран потребител #8
съобщения: 2669
Слагай смело лепенки!
Чувството найстина е странно когато те зяпат!
Аз примерно като вържа ароматизатора на предното ухо за теглене,и дооста от хората гледат с недоумение,а някой даже се навеждат да го пипат,има и такива 'дето му радват де

Доста от нацията ни е тесногръда,незнам дали сте забелязъли...

От това че ти снимат колата можеш да си направиш извода че си я променил,придобила е доза уникалност!
Някой се радват,други се смеят...
Продължавай да твориш,и не се вълнувай от хорското мнение!

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
jjustrustt
неделя 15 януари 2012 - 22:15:56
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Ами незнам..... лично аз ако имах кола като вашите.... с удоволствие щях да обяснявам на хората... И щеше да ми е кеф като ме питат....

Най-отгоре
Chris
неделя 15 януари 2012 - 22:16:00
Регистриран потребител #1
съобщения: 3946
projektzwo написа ...

Случват ми се доста често подобни неща, дори са ме преследвали няколко пъти, докато не спра някъде, само за да ме разпитват как се придвижвам и т.н.

Пак се сетих за таксиметровия шофьор в Свищов, хаха!

Аз лично гледам да не снимам колите на хората. Просто не всеки обича!
Веднъж в ж.к. Свобода ми се случи да карам 20 минути след един син Опел Олимпия Рекорд само за да му се порадвам като спре. Така и не спря, а аз усетих, че сигурно го притеснявам и си тръгнах

А как реагирате когато някой я пипа? Или когато сядат или се облягат на калниците? Лично аз не се кефя когато някой прави второто (да седи на нея. с пипането нямам проблеми) дори на невзрачна евридейка като Мареата...

п.п.
Много хубава тема! Браво!

[ Редактирано неделя 15 януари 2012 - 23:14:07 ]

Най-отгоре
Tony
неделя 15 януари 2012 - 22:42:38
Регистриран потребител #4
съобщения: 2844
Мноо често снимат Хънтъра. Чак ми е неудобно

висете отпуснато
Най-отгоре
Мъро
понеделник 16 януари 2012 - 02:02:38
Регистриран потребител #8
съобщения: 2669
Ааа качваници и сяданци не позволявам,облягане може,но не предните калници или капака!

Сещам се когато бръмчахме с Тишо и кората беше "жива",аз се спуквах от смях,тъй като главните улици са си почити перфектни,но кората се влачеше,и хората буквално скачаха и се чудеха какво се случва А девойките направо си ръкомахат с по-голяма усмивка от моята

@ Крис,а помниш онези момчета на закусвалнята как гледаха с недоумение

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF